icon
Přihlášení Akreditace


Novinky Program Návštěvníci Festival Obchod Partneři Press Kontakt
MENU ▼

NEŽ VYRAZÍTE


Pokud se chystáte na 41. Letní filmovou školu, doporučujeme vám přečíst si několik následujících rad, které vám pomůžou s akreditací, orientací a bezproblémovým pobytem v Uherském Hradišti.


Registrace

Pokud se chystáte navštívit Letní filmovou školu poprvé, je třeba, abyste se nejprve zaregistrovali. Na váš mail vám zašleme přístupové údaje, které použijete pro následnou akreditaci. Neregistrujte se v případě, že jste se LFŠ zúčastnili alespoň jednou od roku 2008. Pokud jste zapomněli své přístupové údaje, v sekci „akreditace“ si je můžete nechat znovu zaslat na váš mail. Vstup do akreditace je zde.

Akreditace

Registrace i akreditace na 41. ročník LFŠ je spuštěna od 14. května 2015. Cenově nejvýhodnější je akreditace na celou dobu LFŠ zaplacená nejpozději do 30. června 2015. Rozhodující pro uznání této zlevněné akreditace je datum na složence či příkazu k úhradě. Ke včasné akreditaci navíc obdržíte dárek v podobě stylového sešitu od papelote a možnost zakoupení ubytovnání na Koleji UTB. Pokud nevyužijete včasnou akreditaci a budete se akreditovat později před příjezdem na LFŠ nebo přímo na místě, upozorňujeme vás, že platbu za akreditaci bezhotovostním převodem je nutné provést do 21. července. Po tomto termínu je nutno realizovat platbu pouze na místě v hotovosti či platební kartou.

Výdej akreditací účastníků probíhá ve foyer kina Hvězda. Provoz: 8:00–22:00 (v den zahájení LFŠ 8:00–23:00).

Fotografie

Na akreditační kartu je potřebná vaše fotografie. Nejjednodušším způsobem je nahrát ji elektronicky přímo do akreditačního formuláře. Pokud tuto možnost nemáte, vyfotíme vás i na místě, připravte se však na možné zdlouhavé fronty. Fotografie nemusí být pro jednodenní akreditace.

Typy akreditací

Pro účastníky máme nachystány celkem tři druhy akreditací – jednodenní, čtyřdenní a na celou dobu LFŠ. Pro jednodenní akreditaci se nemusíte registrovat, ale jejich počet je omezen! A nezaručují vám možnost ubytování přes akreditační systém, ani slevy na doprovodné akce.

Slevy

Studentům (akceptujeme karty ISIC, KM EURO 26 Student či potvrzení o studiu z příslušné školy), členům FK (AČFK a ASFK), držitelům ZTP a seniorům nad 60 let budou po předložení příslušných dokladů poskytnuty slevy (neplatí pro jednodenní akreditace). Doklady posílejte naskenované (včetně termínu platnosti) na adresu akreditace@lfs.cz, senioři předloží OP při převzetí akreditace.

Doprava


Pojeďte na Letní filmovou školu do Uherského Hradiště vlakem LEO Express. Vlaky jezdí 2x denně z Prahy, Pardubic, Olomouce, Přerova, Hulína a Otrokovic.

Zaregistrujte se zdarma do věrnostního programu LEO Express a získejte slevu na jízdenky ve výši 20 %. Jízdenky a více informací zde.

Aquapark

Všichni účastníci, kteří jsou akreditovaní minimálně na 4 dny, mají nárok na 20% slevu v Aquaparku Uherské Hradiště. Sleva bude odečtena při předložení akreditační karty v pokladně aquaparku a platí i pro vstup do wellness.

Doprovodné akce

Vstupenky na doprovodné akce si můžete objednat i zaplatit přes akreditační systém nebo si je přímo zakoupit v MIC Uherské Hradiště (zde bez možnosti uplatnit slevu). Držitelé vícedenních akreditaci totiž mají možnost zakoupit vstupenky na doprovodné akce s výraznou slevou (pouze však přes akreditační systém). Zaplatit a vyzvednout si je můžete až na místě v pokladně kina Hvězda, nejpozději však do 16 hodin na danou akci v příslušný den. Přes akreditační systém si můžete objednat také katalog.

Ubytování

Zároveň s akreditací si můžete v systému vybrat a zaplatit v předstihu ubytování. Pokud vám naše nabídka ubytování nevyhovuje, můžete se obrátit na Městské informační centrum v Uherském Hradišti, kde vám rádi vyjdou vstříc. Na webu MIC naleznete mnoho možností, které v oblasti ubytování nabízí město Uherské Hradiště i blízké okolí.

Ihned po vyzvednutí akreditace vám doporučujeme navštívit místo ubytování a zde se informujte např. o provozních hodinách recepce či možnosti úschovy zavazadel. Dále pak v Městském informačním centr vám doporučí zajímavá místa v okolí Uherského Hradiště, zajistí půjčení kola apod.

Úschovna

Všem účastníkům nabízíme možnost úschovny zavazadel a batohů. Úschovna se nachází z boční strany Slovácké búdy ve Smetanových sadech.

Projekční sály

Kapacity sálů jsou omezené, doporučujeme proto dostavit se na projekci včas, nejlépe minimálně se čtvrthodinovým předstihem. Pokud je sál již plně obsazen, služba vás na film z důvodu protipožárních opatření nevpustí. Projekce začínají s časovým posunem ve třech blocích v průběhu dne a v každém bloku jako poslední začíná projekce ve Sportovní hale, která disponuje dostatečnou kapacitou.

Bezbariérová Letní filmová škola

 
V rámci Letní filmové školy je většina programových míst přístupná lidem s postižením, kteří jsou odkázáni na vozík. Bezbariérové projekční sály: Hvězda, Slovácké divadlo, Klub kultury, Reduta, Letní kina.


Filmové listy

POŘADATEL


HLAVNÍ PARTNEŘI


Oficiální znělkaNovinky Program Denní program Přehled cyklů Doprovodné akce Hosté Návštěvníci Než vyrazíte Registrace Ubytování Promítací místa Festival O festivalu Vizuální styl LFŠ Historie Ohlasy hostů Fotogalerie Archiv Press Press akreditace Ke stažení Ohlasy v médiích Partneři Záštity Mediální partneři Finanční podpora Spolupráce Kontakt


© 2015 Asociace českých filmových klubů / Všechna práva vyhrazena / Realizace nextWEB / admin