icon
Přihlášení Akreditace


Novinky Program Návštěvníci Festival Obchod Partneři Press Kontakt
MENU ▼

Turnaj mölkkySkandinávský dům
41. Letní filmová škola Uherské Hradiště, která svou pozornost letos zaměří na finskou kinematografii, pořádají turnaj ve finské venkovní hře Mölkky.

Mölkky je původní finská kolíková hra, která pochází z jižní části Finska. Nápadně připomíná známou ruskou hru gorodki. Při hře Mölkky však není vyžadovaná vysoká fyzická zdatnost, a je tak vhodná pro všechny věkové kategorie. Hráči hází házecím kolíkem Mölkky na ostatní očíslované kolíky. Body se v průběhu hry zapisují a sčítají. Kompletní pravidla najdete například zde, ale budou vám vysvětlena i na místě. Pokud přijdete už mezi 13. a 14 hodinou, můžete si hru vyzkoušet nanečisto.

Kdy: 29. 7. 2015 od 14:00 do cca. 17:00
Kde: Smetanovy sady, Uherské Hradiště
Týmy: 2–3 členné
Profil turnaje: amatérský (určen i úplným začátečníkům)
Startovné: ZDARMA pro účastníky Letní filmové školy (po předložení akreditace), pro ostatní 50 Kč / tým

Registrujte se na e-mailu info@skandinavskydum.cz, a to nejpozději do 27. 7. 2015 vč. Do předmětu e-mailu prosím napište "Turnaj Mölkky".

Turnaj se uskuteční za každého (i velmi severského) počasí.

Turnaj se koná ve spolupráci s Letní filmovou školou Uherské Hradiště a se společností Albi Česká Republika, která věnovala herní sady i věcné ceny pro vítězné týmy v hodnotě 2000 Kč.

Filmové listy

POŘADATEL


HLAVNÍ PARTNEŘI


Oficiální znělkaNovinky Program Denní program Přehled cyklů Doprovodné akce Hosté Návštěvníci Než vyrazíte Registrace Ubytování Promítací místa Festival O festivalu Vizuální styl LFŠ Historie Ohlasy hostů Fotogalerie Archiv Press Press akreditace Ke stažení Ohlasy v médiích Partneři Záštity Mediální partneři Finanční podpora Spolupráce Kontakt


© 2015 Asociace českých filmových klubů / Všechna práva vyhrazena / Realizace nextWEB / admin